Real Wood Co-Extrudált teraszburkolat – világosszürke (M)
48,090Ft
Felhasználási terület: szerkezeti kialakításuknak és megerősített nútvastagságuknak köszönhetően rendkívüli teherbírással bírnak, így nem csak otthoni felhasználásra, hanem vendéglátóegységek, szállodák felhasználására is ajánljuk.
Komplett rendszer akciós ára*: 51.990 Ft/m2
Ft / m2 helyett, 50.890 Ft / m2
* 1 m2 = 7,25 folyóméter WPC burkolat profil, 1 szál 2.9 folyóméter párnafa, 26 db fém klipsz + csavar, 5 db párnafa rögzítő tiplis csavar, 1 db indítóklipsz + csavar
A termék ára folyóméterben: 6.690 Ft / fm
| Kollekció | Real Wood |
| Méretek | 138 x 22 x 2900 mm |
| Elérhető hosszúságok | 2900 mm 19.290 Ft/db |
| Típus | Teraszburkolat |
| Felhasználási terület | Közületi használatra, nagyforgalmú területekre |
| Kg / fm | 3,1 |
| Anyagszükséglet fm / m2 | 7,25 m |
| Szín | Világosszürke |
| Felület | Famintás mindkét oldalán |
| Rendszermagasság | 52 mm |
| Garancia | 10 év |





