Sicily Dark Oak DLC 00069 - klikkes vinyl padló 5 mm
25 390 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood XL 800 |
| Dekorszám | DLC 00069 |
| Vastagság | 5 mm |
| Panelméret | 1505 x 237 x 5 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC5 / 33 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2.14 m2 |
| Fózolás | Van |
| Felület | Szinkronnyomott |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00069 (F78005UY60) |
