Sötét dió - WPC teraszburkolat 21 mm
29 490 Ft/m²-től
| Gyártó | WPC Market |
| Kollekció | Co extrudált |
| Vastagság | 21 mm |
| Panelméret | 2900 x 145 x 21 mm |
| Rendszermagasság | 51 mm |
| Folyóméter / négyzetméter | 6.9 fm/m2 |
| Felület | Famintás |
| Garancia | 20 év |
