Balanced Oak Lightgrey DB 286 WXS - ragasztós vinyl padló 2 mm
11 490 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood XS 400 |
| Dekorszám | DB 286 WXS |
| Vastagság | 2 mm |
| Panelméret | 610 x 122 x 2 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 1.79 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Szinkronstruktúra |
| Garancia | 15 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F6010153 |
