Calm Concrete DB 00094 - ragasztós vinyl padló 2,5 mm
14 290 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wineo 800 stone XL |
| Dekorszám | DB 00094 |
| Vastagság | 2.5 mm |
| Panelméret | 457,2 x 914,4 x 2,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.55 mm |
| Kopásállóság | AC5 / 33 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 4.18 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Homokstruktúra |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F01CT60 (weiß) |
