Comfort Oak Mellow DB 129 WXL - ragasztós vinyl padló 2 mm
10 590 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood XL 400 |
| Dekorszám | DB 129 WXL |
| Vastagság | 2 mm |
| Panelméret | 1507 x 235 x 2 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 4.24 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Dombornyomásos |
| Garancia | 15 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00129 (F54012UY60) |
