Cool Walnut Dark5,5 mm RLC 298 WXL - klikkes vinyl padló 2 mm
20 790 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 400 XL |
| Dekorszám | RLC 298 WXL |
| Vastagság | 2 mm |
| Panelméret | 1522 x 225 x 5,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2.05 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Szinkronstruktúra |
| Garancia | 15 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F6010121 |
