Copenhagen Frosted Pine DB 00076 - ragasztós vinyl padló 2,5 mm
13 390 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 800 |
| Dekorszám | DB 00076 |
| Vastagság | 2.5 mm |
| Panelméret | 1200 x 180 x2,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC5 / 33 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 3.46 m2 |
| Fózolás | Van |
| Felület | Kézzel gyalult hatás |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00076 (F38003UY60) |
