Cottage Elegance 4850805 - ragasztós vinyl padló 2,5 mm
15 850 Ft/m²-től
| Gyártó | Magicfloor |
| Kollekció | Prémium Unique |
| Dekorszám | 4850805 |
| Vastagság | 2.5 mm |
| Panelméret | 1220 x 202 x 2,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.7 mm |
| Kopásállóság | Class 34 / 42 |
| Csomagtartalom | 3.96 m2 |
| Fózolás | 4 oldalon |
| Felület | Fahatású |
| Garancia | 30 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
