Copenhagen Frosted Pine DLC 00076 - klikkes vinyl padló 5 mm
24 790 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 800 |
| Dekorszám | DLC 00076 |
| Vastagság | 5 mm |
| Panelméret | 1212 x 185 x 5 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC5 / 33 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 1.79 m2 |
| Fózolás | Van |
| Felület | Kézzel gyalult hatás |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00076 (F38003UY60) |
