Modern Place RLC 188 W6 - klikkes vinyl padló 5 mm
23 690 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 600 |
| Dekorszám | RLC 188 W6 |
| Vastagság | 5 mm |
| Panelméret | 1212 x 186 x 5 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC4 / 32 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 1.8 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Exkluzív fastruktúra |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00188 (F78007UY60) |
