Oak Old 2000972 - klikkes vinyl padló 3,5 mm
11 690 Ft/m²-től
| Gyártó | Magicfloor |
| Kollekció | First CVC Click Oak |
| Dekorszám | 2000972 |
| Vastagság | 3.5 mm |
| Panelméret | 1220 x 178 x 3,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.35 mm |
| Kopásállóság | Class 32 |
| Csomagtartalom | 3.46 m2 |
| Fózolás | 4 oldalon |
| Felület | Fahatású |
| Garancia | 10 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
