Plain Oak Beige MLD 281 WL - klikkes vinyl padló 9 mm
21 590 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 400 L |
| Dekorszám | MLD 281 WL |
| Vastagság | 9 mm |
| Panelméret | 1222 x 182 x 9 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Szinkronstruktúra |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F6010155 |
