Plain Oak Beige DB 281 WL - ragasztós vinyl padló 2 mm
9 490 Ft/m²-től
10 490 Ft/m² helyett
Akció
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood L 400 |
| Dekorszám | DB 281 WL |
| Vastagság | 2 mm |
| Panelméret | 1200 x 182 x 2 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 1.79 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Szinkronstruktúra |
| Garancia | 15 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F6010155 |
