Powder 4056601 - ragasztós vinyl padló 2,5 mm
15 850 Ft/m²-től
| Gyártó | Magicfloor |
| Kollekció | Prémium Pastel |
| Dekorszám | 4056601 |
| Vastagság | 2.5 mm |
| Panelméret | 600 x 300 x 2,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.7 mm |
| Kopásállóság | Class 34 / 42 |
| Csomagtartalom | 3.34 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Pastel |
| Garancia | 30 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
