Világosszürke - WPC teraszburkolat 22 mm
48 090 Ft/m²-től
| Gyártó | WPC Market |
| Kollekció | Real Wood |
| Vastagság | 22 mm |
| Panelméret | 2900 x 138 x 22 mm |
| Rendszermagasság | 52 mm |
| Folyóméter / négyzetméter | 7.25 fm/m2 |
| Felület | Famintás |
| Garancia | 10 év |
