Smoke Dark Grey 363 Loc4 - laminált padló 8 mm
4 890 Ft/m²-től
| Gyártó | Unilin |
| Kollekció | LoC Floor Plus4V |
| Dekorszám | 363 |
| Vastagság | 8 mm |
| Panelméret | 1261 x 192 x 8 mm |
| Kopásállóság | AC4 / 32 |
| Csomagtartalom | 2.179 m2 |
| Fózolás | 4 oldalon |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
