Smooth Place DB 185 W6 - ragasztós vinyl padló 2 mm
10 190 Ft/m²-től
11 290 Ft/m² helyett
Akció
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 600 |
| Dekorszám | DB 185 W6 |
| Vastagság | 2 mm |
| Panelméret | 1200 x 180 x 2 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC4 / 32 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 3.89 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Exkluzív fastruktúra |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00185 (F58005UY60) |
