Antracit Stone P01007 - klikkes SPC vinyl padló 6 mm
12 590 Ft/m²-től
| Gyártó | Woodlook |
| Kollekció | SPC optimal |
| Dekorszám | P01007 |
| Vastagság | 6 mm |
| Panelméret | 600 x 300 x 6 mm |
| Koptatóréteg | 0.5 mm |
| Kopásállóság | Class 42 |
| Csomagtartalom | 1.8 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Kőhatású |
| Garancia | 25 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
