Timeless Slate Dark RLC 305 SL - klikkes vinyl padló 5,5 mm
20 790 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Stone 400 L |
| Dekorszám | RLC 305 SL |
| Vastagság | 5.5 mm |
| Panelméret | 305 x 610 x 5,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2.98 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Travertin |
| Garancia | 15 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F01CT60 (weiß) |
