Timeless Slate Dark MLD 305 SL - klikkes vinyl padló 9 mm
24 490 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Stone 400 L |
| Dekorszám | MLD 305 SL |
| Vastagság | 9 mm |
| Panelméret | 310 x 601 x 9 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 1.68 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Travertin |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F01CT60 (weiß) |
