Vibrant Oak Beige RLC 282 WL - klikkes vinyl padló 5,5 mm
19 890 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood 400 L |
| Dekorszám | RLC 282 WL |
| Vastagság | 5.5 mm |
| Panelméret | 1220 x 180 x 5,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.3 mm |
| Kopásállóság | AC3 / 31 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2.2 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Markáns fastruktúra |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | F6010139 |
