Barna - WPC teraszburkolat 20 mm
19 690 Ft/m²-től
22 890 Ft/m² helyett
Akció
| Gyártó | WPC Market |
| Kollekció | Klikk |
| Vastagság | 20 mm |
| Panelméret | 300 x 300 x 20 mm |
| Rendszermagasság | 20 mm |
| Folyóméter / négyzetméter | 3.33 fm/m2 |
| Felület | Famintás |
| Garancia | 10 év |
