WPC Premium Classic kerítésléc – tölgy (M)
2,590Ft
A WPC kerítések legfőbb előnyei
-
Gondozásmentes wpc kerítésléc: nem kell karbantartania, festenie
-
Nem repedezik, nem vetemedik
-
Csapadék, vihar, fagy és napsugárzás (UV) nem tesz kárt benne
-
Lakossági és ipari kerítésekhez, kapukhoz egyaránt
-
Álló és fekvő elrendezésben is felszerelhető
-
Egyszerű, gyors építés. Meglévő fakerítés is könnyen cserélhető.
| Kollekció | Premium Classic |
| Méretek | 145 x 21 x 2900 mm |
| Elérhető hosszúságok | 2900 mm (0,42 m2) 7.290 Ft/db |
| Típus | Kerítés, kapu, kerítés építés |
| Felhasználási terület | Otthoni használatra. Kis forgalmú területekre |
| Kg / fm | 2,7 |
| Anyagszükséglet 1 m2 / fm | 6,7 m |
| Szín | Tölgy |
| Felület | Szálcsiszolt 2 oldalon, A. oldal mikrobarázdált, B. oldal ritkábban barázdált |
| Rendszermagasság | 51 mm |
| Garancia | 10 év |





