Világosszürke - WPC teraszburkolat 21 mm
26 690 Ft/m²-től
| Gyártó | WPC Market |
| Kollekció | Woody |
| Vastagság | 21 mm |
| Panelméret | 2900 x 160 x 21 mm |
| Rendszermagasság | 51 mm |
| Folyóméter / négyzetméter | 6.25 fm/m2 |
| Felület | Fahatású / Ritkábban bordázott |
| Garancia | 15 év |
