Budapest - műfű 15 mm
Készleten!
Készleten!
3 500 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Rövidszálú |
| Vastagság | 15 mm |
| Súly | 1200 g/m2 |
| Tekercshossz | 30 m |
| Szálsűrűség | 15.750 pont/m2; dtex: 6200 |
| Alapanyag | PE stem Yarn & PP (curly yarn) |
| 2-3 hét raktárról | 1,3,5 m |
| Készleten elérhető | 2.4 m |
