Szombathely - műfű 45 mm
10 995 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Luxus |
| Vastagság | 45 mm |
| Súly | 2500 g/m2 |
| Tekercshossz | 25 m |
| Szálsűrűség | 12.600 pont/m2; dtex: 12.500 |
| Alapanyag | PE (C shape) & PP(monofil mix) |
| Hátoldal | dupla UV álló PP hátoldal |
| 2-3 hét raktárról | 1,2,3,5 m |
| Készleten elérhető | 4 m |
