Pécs - műfű 40 mm
7 995 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Komfort |
| Vastagság | 40 mm |
| Súly | 2620 g/m2 |
| Tekercshossz | 30 m |
| Szálsűrűség | 12.600 pont/m2; dtex: 12.500 |
| Alapanyag | 5 tónusú PE (C+flat shape) & PP(monofil) |
| Hátoldal | dupla UV álló PP hátoldal |
| 2-3 hét raktárról | 1,2,3,5 m |
| Készleten elérhető | 4 m |
