Kecskemét - műfű 40 mm
8 500 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Komfort |
| Vastagság | 40 mm |
| Súly | 2890 g/m2 |
| Tekercshossz | 25 m |
| Szálsűrűség | 25.200 pont/m2; dtex: 7300 |
| Alapanyag | PE (flat with stripes) & PP (curly yarn) |
| Hátoldal | UV álló PP hátoldal |
| 2-3 hét raktárról | 1,3,5 m |
| Készleten elérhető | 2.4 m |
