Szeged - műfű 35 mm
7 500 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Komfort |
| Vastagság | 35 mm |
| Súly | 2570 g/m2 |
| Tekercshossz | 25 m |
| Szálsűrűség | 26.250 pont/m2; dtex: 7000 |
| Alapanyag | PE (flat yarn ) + PP (curly yarn) |
| Hátoldal | UV álló PP hátoldal |
| 2-3 hét raktárról | 1,3,5 m |
| Készleten elérhető | 2.4 m |
