London Loft RLC 193 W6 - klikkes vinyl padló 5 mm
23 890 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wood XL 600 |
| Dekorszám | RLC 193 W6 |
| Vastagság | 5 mm |
| Panelméret | 1507 x 234 x 5 mm |
| Koptatóréteg | 0.4 mm |
| Kopásállóság | AC4 / 32 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2.12 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Szinkronnyomott |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | 00193 (F54029UY60) |
