Pine Rustic 3000944 - ragasztós vinyl padló 2,5 mm
8 990 Ft/m²-től
| Gyártó | Magicfloor |
| Kollekció | First PROJECT LINE Pine |
| Dekorszám | 3000944 |
| Vastagság | 2.5 mm |
| Panelméret | 1220 x 230 x 2,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.55 mm |
| Kopásállóság | Class 33 |
| Csomagtartalom | 4.46 m2 |
| Fózolás | 4 oldalon |
| Felület | Fahatású |
| Garancia | 10 év |
| Telepítés módja | Ragasztandó |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
