Silver Slate DLC 00087 - klikkes vinyl padló 5 mm
25 590 Ft/m²-től
| Gyártó | Wineo |
| Kollekció | Wineo 800 stone XL |
| Dekorszám | DLC 00087 |
| Vastagság | 5 mm |
| Panelméret | 480 x 914 x 5 mm |
| Koptatóréteg | 0.55 mm |
| Kopásállóság | AC5 / 33 |
| Dekorkép | 1-soros |
| Csomagtartalom | 2.63 m2 |
| Fózolás | Nincs |
| Felület | Pala hatás |
| Garancia | 20 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
| Szegélyléc | fehér F01CT60 |
