Mogyoróbarna - WPC teraszburkolat 21 mm
17 290 Ft/m²-től
| Gyártó | WPC Market |
| Kollekció | Premium Classic |
| Vastagság | 21 mm |
| Panelméret | 2900 x 145 x 21 mm |
| Rendszermagasság | 51 mm |
| Folyóméter / négyzetméter | 6.9 fm/m2 |
| Felület | Szálcsiszolt |
| Garancia | 10 év |
