Tatabánya - műfű 30 mm
5 995 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Komfort |
| Vastagság | 30 mm |
| Súly | 2400 g/m2 |
| Tekercshossz | 30 m |
| Szálsűrűség | 23.100 pont/m2; dtex: 6.700 |
| Alapanyag | PE (diamond shape) + PP (curly yarn) |
| Hátoldal | UV álló PP hátoldal |
| 2-3 hét raktárról | 1,2,3,5 m |
| Készleten elérhető | 2.4 m |
