TeakPro - műfű 10 mm
16 995 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Terasz&Hajódeck |
| Vastagság | 10 mm |
| Súly | 1485 g/m2 |
| Tekercshossz | 22-25 m |
| Szálsűrűség | 83.160 pont/m2 |
| Alapanyag | 100% PP (UV stabil, fibrillált, göndörített) |
| Hátoldal | dupla UV álló PP hátoldal |
| Készleten elérhető | 4 m |
