Natural Oak Chalky Grey 5011404 - klikkes vinyl padló 3,5 mm
16 990 Ft/m²-től
| Gyártó | Magicfloor |
| Kollekció | CVC Click |
| Dekorszám | 5011404 |
| Vastagság | 3.5 mm |
| Panelméret | 1220 x 178 x 3,5 mm |
| Koptatóréteg | 0.55 mm |
| Kopásállóság | Class 33 / 41 |
| Csomagtartalom | 3.46 m2 |
| Fózolás | 4 oldalon |
| Felület | Fahatású |
| Garancia | 15 év |
| Telepítés módja | Klikkes |
| Padlófűtésnél használható | Igen |
