Szolnok - műfű 50 mm
14 995 Ft/m²-től
| Gyártó | K-Deco |
| Kollekció | Luxus |
| Vastagság | 50 mm |
| Súly | 3400 g/m2 |
| Tekercshossz | 22-25 m |
| Szálsűrűség | 26.250 pont/m2; dtex: 8800 |
| Alapanyag | PE (C-shape) & PP (curly yarn) |
| Hátoldal | UV álló PP hátoldal |
| 2-3 hét raktárról | 1,2,3,5 m |
| Készleten elérhető | 4 m |
